Sinds enkele dagen is de nieuwe website van Stal Mansolein online. Siko Engels, mede eigenaar van Stal Mansolein, heeft maanden hard gewerkt aan de nieuwe website. Het gehele concept en de vormgeving zijn zelf ontworpen. De website is nog niet geheel klaar, er zijn nog een aantal kleine onderdelen die afgemaakt zullen worden de komende tijd. Maar het resultaat mag er al zijn! De hele site heeft een nieuwe jasje gekregen en de informatie is nog verder uitgebreid.
Op de alle paarden pagina kunt door te klikken op de foto van een bepaald paard, doorklikken naar de eigen pagina van dat paard. Hierop vind u veel extra informatie over het paard en de afstamming, maar ook een uitgebreide slideshow en video’s. Hetzelfde geldt voor de Referenties pagina. Ook hier kunt u doorklikken naar de eigen pagina van de paarden. Dat is uniek, nergens anders vind u zóveel en zó uitgebreid informatie over paarden die verkocht zijn. Op deze pagina’s vindt u ook al het actuele nieuws over het desbetreffende paard.
Stal Mansolein blijft haar klanten graag volgen, om op de hoogte te blijven van hoe het gaat met paard en ruiter. Er worden regelmatig updates geplaatst met sportuitslagen en ander belangrijk nieuws.
Ook de te koop pagina is verder uitgebreid met een grote slideshow met foto’s van elk paard, video’s en belangrijke informatie over het paard, zoals opleidingsniveau, volbloedpercentage en nog veel meer. Verder heeft de Hengstenkeuze pagina een nieuwe look gekregen en is voorzien van extra informatie.
Team Mansolein besteedt veel aandacht aan vernieuwing en het delen van informatie en blijft altijd betrokken bij de door ons verkochte paarden en onze klanten.
We hopen dat u veel plezier heeft op de nieuwe website en graag tot ziens!
Copyright Haras Mansolein | Realisatie: Horsedesign.nl