Luna Mansolein verkocht

Luna Mansolein is verkocht en zal in Frankrijk blijven. Ik ( Larisse ) heb haar van het bedrijf gekocht voor mijzelf en wie weet later ook voor mijn dochtertje Elinne. Luna Mansolein is een speciale merrie voor mij. Ze is de enige dochter van mijn eerste paard Isis ( Joyce F. ) met als vader Bazra van Wehl een hengst die wij kochten toen hij 4,5 maand oud was. Met Bazra en Isis heb ik mijn mooiste rijmomenten beleefd. Ook al was Isis bijna onmogelijk om te rijden door haar extreem hete karakter en temprament, toch was ze qua basisgangen een paard dat moeilijk te evenaren is. Zoveel kwaliteit, souplesse, intelligentie en kracht; dat ik nooit zo bij een ander paard heb ervaren.

Bazra was mij ook heel speciaal. Ik heb hem zelf zadelmak gemaakt op 3,5 jarige leeftijd en van begin af aan was er een klik. Hij had veel kwaliteit in zijn gangen en was altijd super fijn te rijden. Door en door eerlijk, zacht en toch op en top hengst. Een paard om verliefd op te zijn, ook vanwege zijn beeldschone verschijning.

Terug naar Luna Mansolein; zij is een unieke combinatie van haar beide ouders en vertegenwoordigd hun uitzonderlijke instelling, karakter, uitstraling en talent.I n Luna hoop ik mijn toekomstige topper gevonden te hebben. Ook al is mijn toekomst qua rijden nog onzeker door mijn handicap met mijn been door een ongeluk bijna 3 jaar geleden met een jonge hengst.
Ik ga voor de derde keer een second opinion aanvragen maar nu in Nederland en hoop na revalidatie mijn rijambities te kunnen voortzetten, en met Luna zal dat zeker lukken!

Copyright Haras Mansolein | Realisatie: Horsedesign.nl

Larisse Stark
×