Fleury Mansolein is verkocht naar Frankrijk. Het mooie merrieveulen van Phin Phin, uit de door ons gefokte Selle Francaise merrie Riannin Mansolein, is vandaag op weg naar haar nieuwe stal. Ze heeft een lange reis voor de boeg want ze gaat helemaal naar Bretagne aan de westkust van Frankrijk. Ze is verkocht aan de familie Sauquet. Ze hebben nog een nakomeling van Phin Phin. Deze nu 6 jarige merrie was op 4 jarige leeftijd knap 6de op de Franse kampioenschappen van Fontainebleau gereden door dochter Julie. Ze waren al langere tijd opzoek naar een goede Phin Phin nakomeling , maar dit bloed is niet te vinden in Frankrijk. Uiteindelijk kwamen ze via Google op onze site terecht, en vonden daar tot hun grote vreugde ons merrieveulen Fleury Mansolein.
Ze werden opslag verliefd op het veulen en de koop kwam dan ook snel rond. Door de slechte weersomstandigheden van de afgelopen weken konden ze haar niet direct ophalen. Maar vandaag was het dan zover. Na gisteren de hele dag gereisd te hebben kwamen ze vanochtend Fleury ophalen.
Ze hadden haar nog niet in het echt gezien en haar gekocht op de foto’s en video’s die we van haar hadden, maar ze waren meteen onder de indruk van deze schitterend gelijnde chique jonge merrie. Gelukkig liet Fleury zich makkelijk laden, en ze werd vrolijk nagehinniked door haar veulenvriendjes in de grote loopstal die haar ongetwijfeld zullen missen, vooral haar maatje Atlantis Z. Maar wie weet gaat dit hengstveulen binnenkort ook de grote wereld in.
Wij zullen Fleury ook missen, een veelbelovend veulen met een hoog knuffelgehalte, maar hebben alle vertrouwen in haar nieuwe eigenaren dat ze de beste kansen en verzorging krijgt.
Voor de toekomst is het de bedoeling om haar op 3 jarige leeftijd zadelmak te maken en haar vervolgens in de sport uit te brengen. Wie weet zien we haar over 3,5 jaar terug op de kampioenschappen van Fontainebleau!
Copyright Haras Mansolein | Realisatie: Horsedesign.nl